3 pomysły na prezent urodzinowy dla eleganckiego mężczyzny

spinki mankietowe

Urodziny to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić nie tylko wspaniałym przyjęciem, ale i niepowtarzalnym prezentem. Jeśli obdarowywanym jest mężczyzna, który ceni sobie elegancki wygląd, to podarek nie może być przypadkowy! Warto kupić coś, co faktycznie sprawi, że obdarowywany poczuje się wyjątkowo. Oto pomysły.

Zegarek

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, jednak elegancki, piękny zegarek z całą pewnością sprawi, że jego posiadacz będzie chętnie zerkał na jego tarczę. Zegarki są nie tylko praktyczne. Stanowią także dodatek do każdej stylizacji, i tej eleganckiej i tej bardziej codziennej, casualowej.

Spinki mankietowe

Spinki mankietowe nadają prawdziwego szyku i elegancji stylizacjom. Stanowią ich doskonałe dopełnienie. Obecnie w sprzedaży znaleźć można ogromny wybór spinek mankietowych, w związku z czym można bez problemu dobrać je zgodnie z gustem mężczyzny. Producenci, tacy jak Dastan dostarczają na rynek spinki mankietowe w różnorodnych kolorach, wzorach i kształtach. Wiele z nich nawiązuje do hobby, np. mają kształt instrumentu muzycznego, łódki czy zwierzaka. Komplet spinek z całą pewnością przypadnie do gustu eleganckiemu mężczyźnie, a spersonalizowane wzory sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Mucha

Mucha to jedno z takich akcesoriów, którego noszenie wywołuje mieszane uczucia. Wiele osób obawia się, że będzie wyglądać śmiesznie z muchą przy szyi. Zupełnie niepotrzebnie! Mucha stanowi bowiem wspaniały dodatek do stylizacji męskiej. Każdy, kto zna się na trendach i modzie wie, że mucha to bardzo eleganckie akcesorium. Wiele osób decyduje się, by to właśnie ona dopełniała stylizację ślubną. Każdy elegancki mężczyzna, który nie boi się mody, doceni taki podarunek.