Jakie są cechy nowoczesnej kobiety?

Jakie są cechy nowoczesnej kobiety?

Chcesz być nowoczesną kobietą, dążysz do tego by być odbierana jako osoba innowacyjna, jednak zastanawiasz się jakie cechy powinnaś mieć. 

Jakie są cechy nowoczesnej kobiety? 

Każda kobieta jest indywidualnością, wyraża siebie na nieco inny sposób. Jeśli chcesz być kobietą nowoczesną, powinnaś umieć wyrazić swą osobowość, być niezależna, pewna swej wartości, przebojowa, Wiedz, że to Ty ustalasz zasady, żyjesz po swojemu. Cenisz swoją pracę, wiesz że to co wykonujesz ma wartość. Cenisz siebie i wiesz, że Twoje prawa są dokładnie takie same jak Twojego partnera, ani mniejsze ani większe. Nie tworzysz sztucznego napięcia, że już teraz musisz wyjść za mąż bądź też być w długim związku. Zdajesz sobie sprawę, że to jest Twoje życie, więc kierujesz nim po swojemu, robisz to co czujesz, nie pozwalasz sobie narzucić zdania innych. 

W jaki sposób powinnaś wychowywać córkę? 

Jako dojrzała, świadoma siebie kobieta, powinnaś wychować córkę, by stała się taska jak Ty, mocna świadoma swych pozytywnych cech. Ważne jest byś umiała zbudować Jej wysoką samoocenę, nie pobłażaj ale staraj się chwalić, komplementuj. Traktuj z szacunkiem, okazuj Jej uczucia, bądź wymagająca jednak sprawiedliwa. O ile jeśli masz syna, potrzebuje męskiej ręki, to ważne jest by córka była Twą najlepszą przyjaciółką, nigdy nie próbuj z Nią rywalizować. Jeśli wiesz, że w czymś jest dobra to rozwijaj Jej pasje i zainteresowania, rozbudzaj w Niej pasję, w ten sposób w przyszłości sama będzie podchodzić do innych z szacunkiem, będzie pomocna i będzie potrafiła wspierać. Bycie nowoczesną, niezależną kobietą wiąże się z szeregiem praw ale też zmusza do samodyscypliny, bycia coraz lepszą wersją siebie samej. 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *