Kobieta zmienna jest

Kobieta zmienna jest

Kobieta to osoba, która potrafi być istotą kruchą i romantyczną, a za chwilę przeradza się w waleczną i buntowniczą lwicę. Każdy z nas słyszał powiedzenie „Kobieta zmienną jest”, ale co dokładnie kryje się za tymi słowami?

Wielozadaniowość

Punktem wyjściowym stwierdzenia, że kobieta zmienną jest powinno być pytanie: Dlaczego tak jest? Odpowiedź nasuwa się sama – kobieta to istota wielozadaniowa. Potrafi być pracownikiem, szefową, żoną, kochanką, partnerką, przyjaciółką, córką, matką, sprzątaczką, kucharką… i można by tak jeszcze wiele wymieniać. Każda z tych życiowych ról nakłada na kobietę inne wymagania dlatego nie trudno domyśleć się, że stwierdzenie wzięło się z dobrej obserwacji kobiet.

Zmienność jest fascynująca

Zmienność kobiet jest fascynująca. Nie sposób się nudzić w towarzyskie kobiety, która ma wiele „twarzy”. Nie zawsze jest to jednak proste zadanie dla kobiety, by sprostać oczekiwaniom świata względem narzuconych ról.

Kobieta może być:

– romantyczna

– uwodzicielska

– mądra

– tajemnicza

– niepoważna

– wstydliwa

– zakłopotana

– krucha

– silna

– wrażliwa

– drapieżna

– rozważna

– odważna

To jakie „twarze” kobieta przybierze danego dnia zależy od wielu sytuacji i od tego w jakim otoczeniu się znajduje. Jednego dnia może być mądra i rozważna w pracy, a po powrocie do domu stać się troskliwa i wrażliwa. Na spotkaniu z przyjaciółkami może stać się szalona i odważna. Zmienność zachowań wpisana jest w kobiecą genetykę i uwarunkowana jest jej stanem emocjonalnym. W tym wszystkim najważniejsze jednak jest to, że niezmiennie od lat kobieta zmienną jest!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *