Z czym nosić granatowy garnitur?

Z czym nosić granatowy garnitur?

Granatowy garnitur nie bez przyczyny uznawany jest za klasykę w modzie męskiej. To jeden z tych elementów, którego nie może zabraknąć w szafie eleganckiego mężczyzny. To zupełnie zrozumiałe. Doskonale prezentuje się zarówno podczas bardziej, jak i mniej formalnych wyjść. odpowiednio pielęgnowany może posłużyć na długie lata. 

Nie bez przyczyny podczas zakupu należy przyjrzeć się tkaninie, z której został wykonany, a także konstrukcji oraz wykonanie nawet najmniejszych detali czy przeszyć. Zaleca się, aby me mężczyźni, którzy cenią sobie minimalizm, a granatowy garnitur będzie pełnił funkcję bazową na większości ważnych uroczystości, wybierali modele pozbawione kolory lamówek lub modnych upiększeń. 

Granatowy garnitur a sylwetka 

Zastanawiasz się jak dobrać granatowy garnitur do sylwetki? Najważniejsze spodnie nie załamywały się nad butami. Z kolei marynarka nie powinna sięgać mniej więcej do rozporka spodni i  odsłaniać około 1 cm rękawa koszuli. W przypadku, gdy garnitur nie leży tak, jak powinien, konieczne mogą okazać się poprawki krawieckie lub wybór innego modelu. W sklepie internetowym Dastan znaleźć można garnitury w różnych kolorach fasonach i przekroju cenowym. W związku z tym każdy mężczyzna bez trudu znajdzie coś dla siebie. 

Jaka koszula będzie pasować do granatowego garnituru? Najprostszym, a jednocześnie najbardziej klasycznym wyborem będzie oczywiście koszula w kolorze białym lub jasnoniebieskim. Kolejną opcją może być koszula w kolorze jasnoróżowym lub szarym. W przypadku, gdy sytuacja nie wymaga nadmiernie eleganckiego stylu. Panowie z powodzeniem mogą wybrać koszulę w kratę. 

Co więcej, koszula to nie jedyna opcja! Aby stworzyć luźny i  niezobowiązujący look koszulę można zamienić na t-shirt lub sweter. Opcja to doskonale sprawdzi się do pracy, czy wieczorne wyjście.