Dla czego kobieta denerwuje się, jak ktoś grzebie jej w torebce?

Dla czego kobieta denerwuje się, jak ktoś grzebie jej w torebce?

Pewnie dla większość mężczyzn niezrozumiała jest sytuacja, gdy chcąc wyciągnąć jakiś drobiazg z kobiecej torebki np. chusteczki higieniczne, napotykają na bardzo ostrą reakcję kobiety – właścicielki owej torby : ” Nie ruszaj „. Zastanawialiście się dla czego tak się dzieje? Przeczytajcie!

Co znajduje się w torebce typowej kobiety?

Typowa kobieta w torebce ma…no właśnie, wszystko albo prawie wszystko. No a na pewno wszystko co może jej się przydać w ciągu całego dnia.
Więc, co to są te niezbędne rzeczy? Nie sposób wymienić wszystkie przedmioty, ale przykładowa damska torebka  może zawierać:
– portfel z dokumentami i pieniędzmi
– klucze z domu, pracy, samochodu
– szminka
– lusterko
-krem do rąk
-notes i długopis
– chusteczki
– podpaski, tampony
– przekąska
– butelka wody
– termos na kawę
– książka
-gumy do żucia
Pewnie każda kobieta dorzuciła by do tej listy co najmniej kilka rzeczy. Nie wspominając o matkach, które oprócz standardowego wyposażania noszą całą masę przedmiotów swoich pociech: pampersy, autka, laleczki, chrupki, gumy rozpuszczalne, chusteczki nawilżane i tak dalej…

Jak kobiety cokolwiek znajdują w swoich torebkach?

Ogrom rzeczy, które znajdują  się w tych torebkach, może być przyczyną nie małego bałaganu! Czasami, na prawdę trudno coś odnaleźć w tym barłogu.
Jednak, to problem tylko dla osób postronnych. Kobieta, do której należy torebka doskonale się odnajduje w tym swoim bałaganie. Doskonale wie, co tam ma i gdzie włożyć rękę żeby wyciągnąć odpowiedni przedmiot .
Dla tego właśnie, kobiety z reguły nie cierpią jak ktoś im grzebie w torebce. Po pierwsze jest to ich przestrzeń osobista. Po drugie, gdy ktoś postronny chciał by coś wyciągnąć na pewno spowodował dodatkowy, niekontrolowany bałagan.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *